Teibinipid

Teibinipid

Milliste põhiomaduste poolest teibid üksteisest erinevad ja kuidas kasutada teipe eri viisidel igapäevaste probleemide lahendamiseks?

Teibinipid

Teipide põhiomadused: mille poolest teibid erinevad?

Suurepärase lõpptulemuse tagab see, kui kasutatakse õigeid töövahendeid. Iga meie teip on mõeldud konkreetseks otstarbeks. Ärge laske ebaõnnestunud teibivalikul suurepärast lõpptulemust ära rikkuda.

 • 1. Läbipaistvad teibid on mitmeotstarbelised ning sobivad hästi meisterdamiseks, parandamiseks ja kergemateks kinnitustöödeks. Neid on lihtne lõigata ja need tulevad rullilt kergesti lahti.

 • 2. Kaunistusteip sobib alati isikupära lisamiseks. Valikus on üle 200 värvi ja mustri ning 9 teibiliiki, et leiaksite just teile sobiva toote.


 • Korrastamisel on abiks Scotch®-i Washi teip

  Washi teip on abiks korrastamisel

   

  Washi teip, mis on saadaval paljudes värvides ja mustrites, on lihtne viis kiiresti korra loomiseks. See sobib elektrijuhtmete, külaliste joogiklaaside, kalendri osade ja purkide märgistamiseks. Praktilisust lisab ka see, et paberteibile saab kirjutada pastapliiatsi või pliiatsiga.


 • Narmendavate kingapaelte parandamine Scotch® Crystal kristallselge teibiga

  Otsast narmendavate kingapaelte parandamine

  Kui kingapaelte otsi kaitsev plastist või metallist toruke on ära tulnud, sobib selle asendamiseks väga hästi Scotch® Crystal kristallselge teip. Keerake teip ümber paela narmendava osa, et tekiks toruke. Kingapaelte isikupärastamiseks ja värvilise nüansi lisamiseks võib kasutada ka paber- või kaunistusteipi.


 • Klaviatuuri puhastamine Scotch® Magic™ teibiga

  Arvutiklaviatuuri puhastamine

  Klaviatuuri puhastamiseks pole tingimata tarvis suruõhku – selle asemel tõmmake klahvide vahelt läbi riba Scotch® Magic™ teipi, et koguda nii kokku tolm ja praht.


Lilleseade valmistamine Scotch®-i teibiga

Lilleseade valmistamine Scotch® Magic™ teibiga

 • Scotch® Magic™ teip aitab teil lilli paremini vaasi seada. Moodustage sama pikkusega ribadest vaasi suudmele ühesuuruste avadega ruudustik (kuigi pildil on nelinurkne vaas, toimib see nipp sama hästi ka ümmarguse vaasi puhul).

 • Seejärel asetage lilled teibiribade vahelistesse tühjadesse ruutudesse. Nii püsivad lilled kenasti püsti ka siis, kui neid pole palju või kui vaasis pole täitematerjali.


Fakte teibialuse disaini kohta
 • Fakte teibialuse disaini kohta

  Oleme klassikalise laua peal hoitava teibialusega sedavõrd harjunud, et ei oska märgata mitmeid selle erijooni. Scotch®-i kaubamärgi teibialus C-38 sobib kasutamiseks mitmete erinevate teipidega ja sel on lisaraskusega mittelibisev põhi, et seda saaks kasutada ka ühe käega. Nüüd on see saadaval laias värvivalikus.


Kas teadsite?
Scotch®-i teipi on kasutatud tuvi- ja kalkunimunades leiduvate tillukeste pragude katmiseks, et kaitsta neid kuni tibude koorumiseni.

Kasutatud tooted


Muud tooted, mis võivad teile huvi pakkuda

 • Tutvuge meie läbipaistvate teipidega, millega saab teha parandustöid, kinnitada pilte ja anda kingitustele kauni väljanägemise. Iga toode on mõeldud konkreetseks otstarbeks – vaadake, milline teip vastab just teie vajadustele.