Kingituste pakkimise põhitõed

Kingituste pakkimise põhitõed

Kingituste pakkimise põhitõed alates sobiva teibi valimisest kuni koduse pakkimisnurga ülesseadmiseni.

Scotch®-i läbipaistev teip ja kingipakketeip

Kingituste pakkimise põhitõed: läbipaistva teibi ja kingipakketeibi erinevused

 • Mitte kõik teibid pole ühesugused. Kingituste pakkimisel jäävad teibitud kohad tõenäoliselt näha ja esikohal on paki välimus. Seepärast on tähtis teada, milliseid abivahendeid eelistada ja kuidas need mõjutavad lõpptulemuse väljanägemist. Scotch® Crystal kristallselge teip on vastupidav ning seda on lihtne lõigata ja käsitseda. See on rullis läbipaistev ja läikiva pinnaga ning torkab kinkepaberile kleebituna silma.

 • Scotch®-i kingipakketeip on erilaadse mati pealispinnaga, mis jääb erineva läikeastmega kinkepaberitel peaaegu märkamatuks. Scotch®-i kingipakketeip püsib hästi kinni ja seda on pakkidel peaaegu võimatu leida, tagades nii peaaegu täiusliku lõpptulemuse. Rusikareegel: Scotch®-i läbipaistev teip paistab silma, Scotch®-i kingipakketeip jääb märkamatuks.

  Lisateavet läbipaistvate teipide kohta.

   


 • Kahepoolne teip

  Asjatundja soovitus

  Kui soovite, et kinkepakendile ei jääks teibist vähimatki jälge, kasutage Scotch®-i kahepoolset teipi. See on mõlemalt poolt liimainega, nii et saate selle kinnitada kinkepaberi ääre alla peitu. Kahepoolse teibi kasutamist võib kaaluda ka siis, kui kasutate paksemat pakkematerjali, näiteks käsitööna valminud paberit või pakkepaberit, või õhemat pakkematerjali, näiteks pärgamentpaberit, mis võib teibiriba tõttu kiskuma hakata, rikkudes ära kena paberiääre.

Erikujuliste kingituste pakkimine – I ja II

Erikujuliste kingituste pakkimine

 • I

  Mõõtke esmalt kingitus ära, veendumaks, et teil on piisavalt paberit.

 • II

  Pakkige kõik nurgad hoolikalt kinkepaberisse ilma seda kortsutamata.

Erikujuliste kingituste pakkimine – III ja IV
 • III

  Katke teravad nurgad papitükkide, mullikile või kangaribadega, et vältida paberi rebenemist.

 • IV

  Kui olete teipimiseks valmis, lõigake liigne paber kingituse piirjooni järgides ära.

Kuidas seada üles kodune pakkimisnurk?

Kuidas seada üles kodune pakkimisnurk?

 • Ehk soovite, et kingituste pakkimine oleks pühade ajal kergem või tahate selleks igal ajal valmis olla. Nüüd kui olete kingituste pakkimise põhitõdedega kursis, kaaluge koduse pakkimisnurga ülesseadmist. Pakkimine läheb lihtsamini, kui kõik vajalik on ühes kohas käepärast.

 • Kui teil on juba meisterdamisnurk, saate sellest teha mõne lihtsa liigutusega pakkimisnurga, lisades näiteks kinkepaberihoidikud, alused, kuhu mahub mitu rulli teipi, ning hoiukarbid kaunistuste, näiteks paelte ja lehvide jaoks.

Kasutatud tooted


Kas teadsite?
Kaunistusteip on pakkimisel nutikas alternatiiv paeltele. See on saadaval laias mustri- ja värvivalikus.

Muud tooted, mis võivad teile huvi pakkuda

 • Tutvuge meie läbipaistvate teipidega, millega saab teha parandustöid, kinnitada pilte ja anda kingitustele kauni väljanägemise. Iga toode on mõeldud konkreetseks otstarbeks – vaadake, milline teip vastab just teie vajadustele.