Tavalised küsimused

Tavalised küsimused


Läbipaistev teip


Kaunistusteip


Pakketeip

  • Miks on olemas erinevad pakketeibid?
    Iga meie pakketeip on mõeldud konkreetseks otstarbeks. Näiteks Scotch®-i eriti vastupidav posti- ja pakketeip on väga tugev, hoides pakke kogu teekonna vältel kinnistena, samas kui Scotch®-i vastupidav pakketeip kolimiseks ja hoidmiseks on erilaadse UV-kiirguse kindla liimainega, sobides suurepäraselt asjade pikaajaliseks hoidmiseks madalal või kõrgel temperatuuril.
  • Scotch®-i pakketeibid peavad lühikese aja jooksul vastu mõõdukale niiskusele, kuid mitte pikaajalistele välitingimustele.
  • Kuna nende teipide valmistamisel on kasutatud eriti tugevad liimaineid, võib eemaldamisel jääda pinnale liimijälg. Muidu soovitame kasutada maalriteipi.
  • 1: Eemaldage vana rulli südamik. Asetage uus rull suure rulliku peale ja vajutage lõpuni alla. Veenduge, et teibi lahti tõmbamisel jääks kleepuv pool allapoole. 2: Tõmmake teip üle käepideme juures paikneva juhiku ja seejärel teise, väiksema rulliku alt läbi. Mõnel teibialusel on siin vedruga survestatud plaat. Sellisel juhul hoidke seda eemal, et teip kenasti läbi mahuks. 3: Tõmmake teip vastu sakilist äärt. 4: Hakake teipima.
  • Ei. Teibi värv ei tähenda mitte midagi. Pakketeip on enamasti kas läbipaistev, tuhmvalge või helepruun. Mitmed teibid on pärast pealekandmist läbipaistvad, et oleks näha nende alla jääv tekst, näiteks postiaadress.

Liim


Käärid


Teibialused


KKK Kontakt Helistage meile: 372 611 5900 Helistage meile: 372 611 5900
JÄLGIGE MEID
3M, Scotch®, Magic ja Plaid Design on ettevõtte 3Mi kaubamärgid.
Muutke asukohta
Eesti - Eesti